Лідер " Батьківщини "Юлія Тимошенко заявляє, що проведення в день виборів опитування, яке не передбачене жодним законом, не матиме жодних правових наслідків і довіри від людей, і назвала ініціативу президента України Володимира Зеленського"відвертою маячнею".

Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne
Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne

" у самий розпал пандемії, коли ситуація стає критичною і в лікарнях вже не залишається вільних місць, коли бідність людей досягла критичної точки і руйнується економіка, президент займається відвертою маячнею і оголошує якийсь "потішний" опитування людей на дільницях у день виборів! "Опитування", яке не передбачене жодним законом, не матиме жодних правових наслідків і довіри від людей. Спадає на думку кілька питань: коли завершиться ця нескінченна дешева піарщина і почнеться реальне управління країною і до яких пір буде так принижуватися статус президента України?!".

Також Тимошенко додала, що якщо президенту хочеться "почути кожного", то" Батьківщина " пропонує прийняти закон про референдум, а потім на референдумі поставити питання, які дійсно хвилюють людей.

Раніше Українці писали, що автор так званої "конституції ДНР" Руслан Браславський став кандидатом у народні депутати України від партії "Батьківщина"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Біла Церква Політична" в Facebook.

Руслан Браславський
Руслан Браславський

Руслан Браславський народився в Донецькій області, проживає у Києві. Безпартійний, проте висувається від партії "Батьківщина". Такий "тандем" видається доволі дивним: партія Юлії Володимирівни, яка позиціонує себе патріотичною і проєвропейською висуває рейдера і сепаратиста.

У мережі багато статтей, які прямо звинувачують Руслана Браславського в рейдерських захопленнях підприємств, прикритті махінацій і співпраці з одіозним суддею Ємєльяновим, який завдав збитків державі на сотні мільйонів гривень.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Також Руслав Браславський розробив конституцію самопроголошеної "ДНР". Тому виникає ще більше запитань щодо цієї персони, що давно мала би бути у в’язниці, а наразі спокійно балотується до українського парламенту.