Рішення про виділення землі на кладовищі приймає особисто настоятель Свято-Нікольського храму.

Син позбавленого звання президента України Віктора Януковича-Віктор Янукович-молодший похований на північній околиці окупованого Росією Севастополя, його могила схожа на майбутній сімейний склеп.

Про це повідомляють " Крим.Реалія".

Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого
Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого

Сам пам'ятник виконаний з чорного мармуру, біля могили стоять дві лавочки і висаджені кілька сосен. Місце поховання знаходиться під цілодобовою охороною, також воно оснащене двома камерами, двома ліхтарями і гучномовцем. Крім цього могилу охороняє сторожовий пес.

Як зазначається, на Братському меморіальному кладовищі поховані 50 тисяч учасників Кримської війни, які захищали Севастополь у 1854-55 роках. Могила Януковича-молодшого виконана в тому ж стилі, що і Поховання графа, генерала-інженера Едуарда Тотлебена і російського генерала Степана Хрульова, які є героями Кримської війни.

За словами наглядачки, Янукович похований на кладовищі, яке належить Свято-Микільському храму. Ця окрема ділянка із замкненими воротами призначена для нових поховань: священиків і парафіян церкви, нещодавно поховали чоловіка служительки храму, якого вбили в Сирії.

Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого
Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого

У свою чергу скарбник храму Віра Олександрівна уточнила, що на цьому кладовищі ховають тільки тих, хто ходив у Свято-Нікольський храм, хто давав пожертву храму, людей, яких особисто знав протоієрей Георгій Поляков, духівник всього Чорноморського флоту Росії, до якого особисто приїжджав і президент Росії Володимир Путін, і Віктор Янукович.

"Молодший Янукович тут похований не тому, що він Янукович. А тому, що вони надавали велику благодійну допомогу для храму. Вони приїжджали сюди. І коли сталося горе, і вони звернулися до батюшки за допомогою, щоб поховати його (Віктора Януковича-молодшого-прим.Ред.), і батюшка не відмовив, тому що діти Януковича допомогли відремонтувати дахи храму", - сказала казначей.

Віктор Янукович
Віктор Янукович

У той же час коштувало місце на цьому кладовищі чимало.

"П'ять нулів. А перед нулями цифра стоїть, я не знаю. Як вони там малюють цифри... Востаннє ховали вояк, які загинули в Чечні, за них башляло Міністерство оборони. Там не пробитися. Йому дзвонять, батюшка виділяє для якихось супер-пуперлюдей", - розповів охоронець кладовища.

За словами місцевих жителів, на кладовищі часто бачать матір Віктора-Людмилу Янукович. Вона живе в Криму і доглядає за могилою.

"Всі хлопці врятувалися, він всіх врятував, він всіх виштовхнув, а сам не встиг, тому що машина вже пішла далеко. Течією віднесло від ополонки. І він вибратися, то вибрався з машини, але втратив у холодній воді орієнтацію. Один він з усіх загинув. Всіх врятував, всі хлопці молоді, вони були на похоронах", - розповіла скарбник храму подробиці загибелі Януковича-молодшого.

Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого
Як вартують могилу Віктора Януковича-молодшого

За даними ЗМІ, 20 березня 2015 року в Росії, на озері Байкал, в 200 метрах від берега острова Ольхон під лід провалився автомобіль "Фольксваген". В результаті цього інциденту загинув 33-річний Віктор Янукович-молодший. П'ятеро пасажирів авто, за інформацією російської поліції, врятувалися.

Тіло сина Януковича, за даними мас-медіа, на чартері доставили до Сімферополя з Іркутської області, а потім перевезли до Севастополя. Журналісти повідомляли, що Янукович був присутній на похоронах сина.