Кандидат в мери Києва, шоумен Андрій Пальчевський тісно пов'язаний з Росією не тільки бізнесовими, а й особистими зв'язками, а його найближчі родичі активно підтримують політику Кремля.

Про це повідомляє Цензор.net.

За даними видання, всі діти Пальчевського були народжені на території Росії, навіть коли сам шоумен з другою дружиною жили в Києві. У РФ живе його брат Тимофій з дружиною, які в соцмережах розміщують пропутінські і «кримнашистські» матеріали. Його племінник-член "Єдиної Росії".

плакати проти Андрія Пальчевського
плакати проти Андрія Пальчевського

Бізнес Пальчевського також тісно пов'язаний з російським капіталом. До 2010 року його партнером по клініці Eurolab був росіянин Олексій Кирилов. Зараз через британську "прокладку" клініка належить офшору з Карибських островів Amerton Group Limited. Офшор обслуговує виключно російських бізнесменів, Eurolab Пальчевського-єдиний виняток. Крім того, в тому ж офшорі журналісти Bihus.info виявили ще одну діючу фірму Пальчевського з офісом у Москві.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Пальчевський-випускник елітного військового інституту Міноборони СРСР у Москві. Служив в Лаосі. Після розвалу СРСР залишився в Росії, отримав громадянство. У 1995 році балотувався до Держдуми РФ, заснував бізнес. Ставши громадянином України, Пальчевський зв'язку з РФ не розірвав. «Досі залишається загадкою, коли Пальчевський вийшов з громадянства російського. Питання про свій паспорт / паспорти Пальчевський як правило забалтує або закрикує», — пише Цензор.

Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ
Правий Сектор приніс Андрію Пальчевскому погони ФСБ

В ефірі російського пропагандистського ток-шоу «60 хвилин» Пальчевський заявив, що чим більше росіяни будуть «лаяти» Україну, «тим далі всі ми будемо від Щасливого дня возз'єднання». У недавньому скандальному інтерв'ю BBC він відхрестився від цих слів. Пальчевський також назвав помилкою свою участь у Євромайдані 2013-2014 років, а також виступив проти розслідування зриву операції із затримання 23-х вагнерівців.

Журналіст Дмитро Гордон прямо заявив, що вважає Пальчевського не просто агентом, а діючим офіцером російських спецслужб. На його думку, клініка Eurolab - прикриття і один з методів агентурної роботи. Він підкреслює, що вуз. "Туди (ред) не міг потрапити простий Київський хлопчик і залишитися поза роботою ГРУ. У те, що Пальчевський — онук наркома, син офіцера ГРУ ЗС СРСР-залишився поза системою, не віриться», - пише Цензор.net.