Народний депутат України від Партії «Слуга народу», та Голова під Комітету національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук записав відеозвернення до українців з проханням про допомогу.

Читайте нас у Google News!

Про це повідомляється на офіційній сторінці кандидата в мери Києва у Фейсбуці.

"Мені потрібна Ваша допомога!", - так підписала Верещук до відео.

Мені потрібна ваша допомога!

Мені потрібна ваша допомога!

Posted by Ірина Верещук on Thursday, October 15, 2020

Як писали Українці раніше, про Ірину Верещук ходить багато чуток і один з них-що вона явна креатура Віктора Медведчука і його явна "консерва". Навіть гроші на вибори, мовляв, виділяє на "Слуга народу", а організації близькі до Віктора Медведчука.

Під час інтерв'ю Дмитру Гордону журналіст безпосередньо запитав, чи є Ірина Верещук людиною Віктора Медведчука, як про це багато хто говорить.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

Писали, що Верещук – людина Медведчука. Наскільки я розумію, це тому що ти виступаєш в тому числі на каналах Віктора Медведчука. Так ти людина Медведчука?

Правда, прямої відповіді журналіст так і не почув, а кандидатка воліла змістити розмову в жартівливе русло.

(сміється). Смішно. Тому що, дійсно, якщо тільки те, що я виступаю на каналах, які тепер – побічно, до речі, – належать Медведчуку... Ну, нехай буде так. Але я тепер, до речі, вже дуже мало ходжу, тому що часу немає в силу деяких обставин. Я вже не знаю, людина я Медведчука, не людина. Насправді Медведчука я бачила, віталася один або два рази в парламенті. І це все. Нісенітниця, що називається.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

У той же час, як пише телеграм-канал про київський політикум "Золоті Ворота", Ірина Верещук не раз була помічена в прямих симпатіях до Віктора Медведчука.

ще тиждень тому Верещук під час зйомок розповідала всім на майданчику, що «Віктор Володимирович енергетично дуже потужний чоловік. Адже гроші-це, по суті, та ж енергія. Віктор Володимирович вже продавив суд, і ми в Аллат Ра дуже багато медитували, щоб це непорозуміння з книжкою вирішилося для нього. Серед завдань Верещук на мерський термін-скасування в Києві декомунізації за допомогою локальних референдумів-опитувань громадської думки, які зараз намагається легалізувати ОП, і які, якщо ви пам'ятаєте, з 2013 року лобіює Медведчук. стверджують автори телеграм-каналу