Про Ірину Верещук ходить багато чуток і один з них-що вона явна креатура Віктора Медведчука і його явна "консерва". Навіть гроші на вибори, мовляв, виділяє на "Слуга народу", а організації близькі до Віктора Медведчука.

Під час інтерв'ю Дмитру Гордону журналіст безпосередньо запитав, чи є Ірина Верещук людиною Віктора Медведчука, як про це багато хто говорить.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

Писали, що Верещук – людина Медведчука. Наскільки я розумію, це тому що ти виступаєш в тому числі на каналах Віктора Медведчука. Так ти людина Медведчука?

Правда, прямої відповіді журналіст так і не почув, а кандидатка воліла змістити розмову в жартівливе русло.

(сміється). Смішно. Тому що, дійсно, якщо тільки те, що я виступаю на каналах, які тепер – побічно, до речі, – належать Медведчуку... Ну, нехай буде так. Але я тепер, до речі, вже дуже мало ходжу, тому що часу немає в силу деяких обставин. Я вже не знаю, людина я Медведчука, не людина. Насправді Медведчука я бачила, віталася один або два рази в парламенті. І це все. Нісенітниця, що називається.

Ірина Верещук
Ірина Верещук

У той же час, як пише телеграм-канал про київський політикум "Золоті Ворота", Ірина Верещук не раз була помічена в прямих симпатіях до Віктора Медведчука.

ще тиждень тому Верещук під час зйомок розповідала всім на майданчику, що «Віктор Володимирович енергетично дуже потужний чоловік. Адже гроші-це, по суті, та ж енергія. Віктор Володимирович вже продавив суд, і ми в Аллат Ра дуже багато медитували, щоб це непорозуміння з книжкою вирішилося для нього. Серед завдань Верещук на мерський термін-скасування в Києві декомунізації за допомогою локальних референдумів-опитувань громадської думки, які зараз намагається легалізувати ОП, і які, якщо ви пам'ятаєте, з 2013 року лобіює Медведчук. стверджують автори телеграм-каналу