Кандидат на пост мера Миколаєва від Партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська в рамках робочої поїздки до Києва взяла участь у нараді з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це вона повідомила на своїй сторінці Facebook. "Фіналом вчорашньої поїздки до Києва став візит в офіс Президента.

Володимир Зеленський і Тетяна Домбровська
Володимир Зеленський і Тетяна Домбровська

Разом з головою фракції "Слуга народу «у ВР України Давидом Арахамією я взяла участь у нараді з Президентом України Володимиром Зеленським: обговорили національний проект» Велике будівництво»; перспективи реалізації в 2021 році в тому числі в Миколаєві і Миколаївській області; обговорили звіт по відремонтованих школах і дитячих садках, дорогах державного значення і спортивних майданчиках, приймальних відділеннях лікарень; обговорили плани на 2021 рік, по модернізації навчальних закладів, лікарень, а також будівель культурної сфери", – написала Домбровська.

Кандидат в мери Миколаєва також розповіла президенту про результат будівництва даху палацу спорту»трудові резерви".

"Мені також вдалося поділитися з Володимиром Олександровичем нашою маленькою перемогою-результатами ремонту даху палацу спорту "трудові резерви", адже під час його візиту в Миколаїв, Президент сам бачив плачевний стан даху і висловив хвилювання, що діти залишаться без занять в секціях. Домовилися надалі приділяти більше уваги таким проектам", - додала вона. За її словами, поїздка до Києва видалася ефективною, незважаючи на вирішальні вихідні попереду. Кандидат на пост мера вкотре акцентувала увагу на вертикалі влади, завдяки якій відкривається можливість вирішувати питання Миколаєва швидше.

Кандидат на пост мера Миколаєва від Партії "Слуга народу"
Тетяна Домбровська

"Вчорашній день видався по-справжньому результативним, і мені дійсно приносить задоволення такий ритм роботи. Я чітко розумію, що у мене є мета зробити Миколаїв краще, і для цього я можу: зустрітися з народними депутатами і обговорити планування державного бюджету в контексті розподілу на Миколаїв і Миколаївську область; обговорити виділення коштів на будівництво об'їзної дороги в Корабельному районі з головою бюджетної комісії у Верховній Раді України; обговорити будівництво моста в Миколаєві в посольстві Японії.

І я хочу сказати, що подібна робота – це хороший приклад вибудовування вертикалі влади, коли безліч проблем і питань вирішуються набагато швидше і ефективніше. Поїздка пройшла успішно і продуктивно. Я рада повернутися в рідний Миколаїв і продовжувати працювати над його розвитком. Попереду нас чекають вирішальні вихідні, і ми готові втілити задумане в життя», – зазначила Домбровська.