Зеленський схопився за вуха. Такою реакцією він схвилював співробітників Служби безпеки.

"Все нормально, все нормально", - заспокоїв президент присутніх після переляку.

Через мить глава України вже жартував.

"Бачите, всі спортсмени. У всіх серце здорове. Ніхто не втік", - сказав Зеленський.

Президент попросив адміністрацію не включати звук мікрофонів.

Раньше Українці писали, що церква, центр якої розташований на території країни-агресора, вирішила тиснути на українського президента

РПЦ в Україні (УПЦ Московського патріархату) розповсюдила заяву, в якій посилаючись нібито на віруючих, які обурені поведінкою глави держави, заявила про помилку Зеленського, що зустрівся в Стамбулі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм.

"Віруючі УПЦ МП вважають, що Зеленський зробив помилку, зустрівшись з Варфоломієм», - йдеться в заяві Російської церкви в Україні.

Центр інформації УПЦ МП запропонував своїм адептам висловити свою думку з приводу зустрічі Зеленського з Патріархом Варфоломієм у Стамбулі, який вони зневажливо називають «дарувальником Томосу».

Представники Московської церкви стверджують, що отримали чимало негативних відгуків щодо зустрічі президента з Вселенським Патріархом. У своїх відгуках прихильники РПЦ фактично тиснуть на главу держави, адже нагадують, що серед віруючих УПЦ МП є багато тих, хто голосував за Зеленського.

Також прихильники Московської церкви висловили обурення через те, що Зеленський запросив Варфоломія відвідати знову Україну.