Сепаратист Царьов не бачить майбутнього для "ДНР / ЛНР", які в 2014 році були створені за його участі. За його словами, в "республіках" буде тільки гірше.

Вкрай песимістично охарактеризував ситуацію в ОРДЛО екс - НАДЕП від ПР, а зараз-колаборант Олег Царьов.

колаборант та зрадник
Олег Царьов

У коментарі для одного з пропагандистських медіаресурсів він зізнався, що не бачить у окупованих територій перспектив для розвитку. Навпаки, судячи зі сказаного Олегом Царьовим, він вважає, що якщо і будуть зміни, то виключно на гірше.

"Швидше за все, ситуація буде і далі перебувати в ситуації, в якій і є, і це не радує. Жителі цих республік, зробивши вибір на користь Росії, стали заручниками, навіть незважаючи на те, що обстріли зараз зменшилися, економічна ситуація всередині республік бажає кращого. Підприємства ріжуть на металобрухт, зарплати низькі, не завжди вчасно виплачуються, продукти харчування дорогі, ситуація в медицині гнітюча", - заявив Царьов.

Пропагандисти не поставили йому питання про те, чи не шкодує він зараз, що, приклавши руку до створення самопроголошених псевдореспублік, прирік себе на долю зневажуваного тисячами людей зрадника.

Олег Царьов
Олег Царьов

ДО РЕЧІ, ненавидять Царьова і в ОРДЛО. Адже екс-нардеп підло обдурив жителів окупованих територій, обіцяючи їм у травні 2014 року, перед "референдумом", що ці території, як і Крим, увійдуть до складу Росії.

Чимало проросійськи налаштованих жителів Донецької та Луганської областей голосували на" референдумі " саме за це. Але в підсумку отримали" висять в повітрі "так звані"народні республіки".

Вже сам Царьов, який обіцяв донбаським колаборантам щасливе майбутнє в Росії, не вірить в те, що ситуація на окупованих територіях зміниться на краще.