У соціальних мережах з'явилося відео, як зустрічали 5-го українського президента Петра Порошенка в Запоріжжі на сході України.

Читайте нас у Google News!

Порошенко відвідав знаковий для українського козацтва острів Хортиця, який розташований в межах міста і вважається колискою українського козацтва. Свідком зустрічі став один з очевидців, який зняв подію на камеру свого мобільного телефону і опублікував в соціальних мережах.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

У той час, як в лікарнях не вистачає ліжок, лікарі не встигають надавати допомогу хворим, а в країні кожен день фіксують антирекорди - Порошенко радісно зібрав навколо себе десятки людей, які фотографувалися з ним і намагалися потиснути руку. Місце для зустрічі з прихильниками Порошенко вибрав не випадково.

Хортиця-найбільший острів на Дніпрі, розташований в межах міста Запоріжжя нижче дніпровських порогів. Національний історико-культурний заповідник і колиска українського козацтва.

Раньше Українець писали, що відома політикиня Ірина Фаріон на своїй сторінці в мережі Фейсбук жорстко, у своїй манері розкритикувала Петра Порошенка розмістивши фотографію з агітками європейської солідарності у смітнику.

хоч щось приємне. Гідне місце для паразитів на національній ідеї. Для тих, хто реанімував Медведчука. Хто завів мінський формат. Хто здав Москві Іловайськ і Дебальцеве. Хто проголосував разом із Зелебобиками за продаж землі. Хто обеззброїв армію. Хто продав інформпростір виродкам з ОПЗЖ. Хто засадив добровольців у в'язниці. Хто не покарав жодного. Хто поставив генпрокурором дегенерата. Хто не покарав вбивць Майдану. Хто успішно підірвав 6 складів з боєприпасами. Хто став автором гасла єдина країна-єдина країна. Хто проголосував гнилий мовний закон. Хто вбив національну освіту через злиття предметів і так звану антидискримінаційну експертизу. Хто зробив нас жебраками, а себе, баригу, мільйонером... додавайте, панове, в список, бо верне від тих маніпулянтів. А поруч у цьому смітнику відпочиває на смітнику історії і клон Садового.... П. н. порохоботов посилаю відразу в цей смітник: смердіть там, а не на моїй сторінці пише Ірина Фаріон

Судячи з коментарів на сторінці Ірини Фаріон, там відбувся запеклий бій між нею і прихильниками п'ятого президента. Зараз більшість коментарів прихильників Порошенка видалено, а користувачі-заблоковані.