Політтехнолог Тарас Березовець пише на своїй сторінці в Facebook, головне завдання за підсумком місцевих виборів для Коломойського і Медведчука абсолютно очевидна.

На тлі тотального програшу, за рідкісними винятками, партії президента "Слуга народу" втиснути Зеленського між молотом і ковадлом.

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Телеканали і голови Коломойського і Медведчука, починаючи з сьогодні, кинуться в єдиному пориві переконувати країну і самого Зеленського, що він розбитий і врятувати його може тільки підписання нового пакту.

Тарас Березовець розповідає, за умовами цього Пакту, Україна або йде на дострокові вибори Верховної Ради навесні, де «ОПЗЖ», «Наш край» і «за майбутнє!"доб'ють залишки рейтингу "Слуги народу", або Зеленський погоджується на нову коаліцію і новий перерозподіл влади і потоків.

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Політтехнолог зазначає, найцікавіше, що можливості відбитися від обох сценаріїв у Зеленського вже не буде. Підсумки виборів будуть для нього розгромними. До речі, на місцях створення коаліцій "слуг" і "ОПЗЖ" вже йде повним ходом. У будь-якому випадку, гучних відставок у владі не уникнути. Найближчі дні будуть дуже "веселими".

Раніше українці писали, що активістка оголилася біля виборчої дільниці де голосував президент Зеленський

Поліція склала адміністративний протокол за дрібне хуліганство щодо активістки руху Femen, яка роздяглася в неділю біля виборчої дільниці в Києві, де голосував президент України Володимир Зеленський зі своєю дружиною Оленою Зеленською.

активістка Фемен напала на Зеленського
активістка Фемен напала на Зеленського

«На активістку Femen складено адміністративний протокол за ст. 173 Кодексу про адмінпорушення», – повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в Національній поліції України в неділю.

Санкція за ст.173 Кодексу про адміністративні правопорушення – штраф від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців або адмінарешт до п'ятнадцяти діб.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський зі своєю дружиною Оленою прибув на виборчу дільницю для голосування. Там стався інцидент з дівчиною з Femen. Коли Зеленський з дружиною йшли до ділянки, з натовпу вискочила дівчина. На ній була спідниця червоного кольору, яку вона підняла. На зворотному боці був напис»Zexist". Дівчина була без нижньої білизни.