Опальний нардеп Гео Лерос вважає, що своім результатам слуги завдячують нізькій явці. Адже могло все бути набагато гірше.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Якби не така низька явка, рейтинг Слуги Народа був би на межі потрапляння в Київраду. За результатами екзіт-полів, у СН в Києві сталось піке з 40% до 10%. Це вирок Зеленському, його «заслуга» та відповідальність, бо для нього Київ - це Тищенко з Комарницьким. По інших регіонах ситуація для нього взагалі катастрофічна, це теж результат того, що у Зеленського в кожному регіоні своєрідний «Тищенко». Порівняйте брехливу мантру на всіх олігархічних телеканалах країни, проплачені соц опитування, з тим, що отримав Зеленський сьогодні", - пише Гео Лерос на своїй сторінці у Фейсбук.

Також нардеп вважає, що причиною цьому стала провальна політика Володимира Зеленського, який показав себе повністю випадковою людиною.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Унікальний шанс проср@но випадковою людиною в історії України. Президент сам запрягся в ярмо до олігархів, йому так було просто і дуже-дуже вигідно. Тепер олігархи зрозуміють, що ця конячка вже кульгава, в кращому випадку - стане ковбасою. Від сьогодні, його доля(частка) буде переглянута, бо кому потрібна зелена прокладка, якщо можна брати владу без посередників. Так, українці не прийшли на вибори, цей нігілізм нам всім дуже дорого коштуватиме, але не треба вішати відповідальність виключно на виборців. Політикам варто почати з себе. Олігархічний реванш - це заслуга Зеленського, бо саме при ньому корупціонери і зрадники можуть дихати на повні груди", - вважає Гео Лерос.