Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко не зміг перемогти в 208-му мажоритарному виборчому окрузі. Зазначається, що він програв гонку за округ представнику партії "Слуга народу" Анатолію Гуньку.

28 жовтня, стало відомо, що лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко не зміг перемогти в 208-му мажоритарному виборчому окрузі.

Олег Ляшко в новому амплуа
Олег Ляшко в новому амплуа

Зазначається, що він програв гонку за округ представнику партії "Слуга народу" Анатолію Гуньку. При цьому в ЦВК запевнили, що підрахували 100% протоколів.

Про це передає ЦВК.

Нагадаємо, вибори в 208-му окрузі провели після смерті народного депутата Валерія Давиденка. На початку 2000-х років Ляшко обирався на даній ділянці і проходив в Раду.

Тепер же, хоч Ляшко і заявив 25 Жовтня про перемогу на виборах, він не зумів набрати більшість голосів. Гунько набрав 34,1% голосів виборців (21 245 голосів), а Ляшка підтримали 31,78% виборців (19 799 голосів).

Олег Ляшко
Олег Ляшко

Дружина загиблого Давиденка зуміла набрати тільки 26,68% голосів. Нагадаємо, раніше ЦВК оприлюднила результати проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 208 Чернігівської області.

Зазначається, що, згідно з ними, Ляшко вигравав вибори.