Лідер політичної партії "Батьківщина" зовсім недавно повернулася до виконання своїх обов'язків у Верховну Раду. А все тому, що Юлію Тимошенко наздогнала недуга коронавірусної інфекції, лікування якої зайняло чимало часу. Так повернувшись в Раду Юлію Володимирівну, показали в зчепленні з невідомим чоловіком.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Колишній прем'єр-міністр України опублікувала на своїй офіційній сторінці у соцмережі Instagram скандальний знімок, який ошелешив усіх українців.

Юлія Тимошенко без усякого сорому вхопила політика під час засідання. На знімку депутат ВР гнівно виступила проти закону про продаж української землі. Юлія Володимирівна не контролюючи свій порив гніву, вирішила від слів перейти до фізичної атаки. Жінка підійшла до промовця ззаду і несподівано схопила його за руку, щоб таким чином завершити дискусію. Таких емоційних дій від політика не очікував ніхто.

Відзначимо, що відразу ж після скандального фото, Тимошенко опублікувала новий знімок з цим представником, але тільки абсолютно контрастний попередньому. Так на фото Юлія Володимирівна вже в дружній обстановці робить селфі з чоловіком. Після бурхливої атаки, мабуть депутати Верховної Ради після сутички вирішили помиритися. Адже на обличчях обох красувалася досить приємна посмішка.

На додаток до цього фото, Тимошенко зазначила, що вимушене сусідство з опонентом зближує, але ніяк не впливає на переконання. Тому можна зробити висновки, що політик не змінила позицію і залишилася при своїй думці про продаж вітчизняної землі.