Один із засновників "Правого Сектора" Дмитро Ярош пише на своїй сторінці в Facebook, найбільше його вражають на війні навіть не смерті близьких людей, хоча це дуже боляче.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Найбільше на війні вражає цинізм "тилових щурів". Прикладів і в минулій владі, і в існуючій – безліч. Найсвіжіший-це, коли людина, яка займає одну з найвищих посад у державі, голова КС Тупицький під час війни «переоформив» своє майно в окупованому росіянами українському Криму.

За словами Яроша, такі, як Тупицький, голосують за колабораціоністів з «ОПЗЖ» та інших зрадників, вони-зневажають нашу революцію гідності, вони "грають членами на роялях", вони - не відповідають на ворожий вогонь, вони – зневажають все українське, вони – ті, про яких колись писали:

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

"Народ, що не має честі, не матиме і хліба"» "Надихає одне: я бачив на Майдані і на війні тисячу тисяч українців, яким" не Яка різниця», і які готові віддати все найдорожче на благо своєї нації і держави", – написав Ярош.

Він додає, до тих пір, поки є люди, здатні вбивати ворогів, і при необхідності гинути в ім'я вищих ідеалів, всяке бидло, типу Тупицького, не буде ганебним маркером нашого народу.