3 листопада Конституційний суд України має намір провести пленарні засідання з трьох питань: переглянути Закон про мову, офіційне тлумачення абзацу преамбули Конституції та розглянути відповідність Основному закону документ про гарантування вкладів фізичних осіб.

З 10: 00 3 листопада судді КСУ мають намір розглянути три питання на закритій частині пленарного засідання. Редактор Соня Кошкіна звернула увагу на перші і останній пункти порядку денного.

Отже, питання української мови, на її думку, може "роздраконити суспільство". Зрозуміло, що рішення суддів несамостійне, все вивірено і прораховано.

з поста Соні Кошкіної
з поста Соні Кошкіної

"Якщо після цього вулиця просто знесе будівлю КСУ (з суддями заодно) і забетонує на хрін - це, мабуть, буде самий вегетаріанський сценарій. Однак, розрахунок на те, що цим не вичерпається", - впевнена Кошкіна.

Питання про гарантування вкладів також непросте, яким може здатися на перший погляд.

"Мова про те, щоб заборонити фонду гарантування вкладів видавати нормативні акти. Чим загрожує? Повним юридичним відкатом по всіх банках, які були визнані неплатоспроможними з 2014 - го", - зазначила журналіст.

Це стане першим кроком на шляху визнання процедури націоналізації комерційних банків нелегітимною.

"Скасовуємо націоналізацію, а колишнім власникам повертаємо все сторицею. Може, навіть з урахуванням недоотриманих прибутків. Всі, звичайно, відразу подумали на головний націоналізований банк країни. Так, і він теж", - написала Кошкіна, натякнувши на "ПриватБанк".