У фракції 17 народних депутатів зараз перебувають на лікарняному з позитивним тестом на коронавірус.

У фракції Слуга народу COVID-19 заразилися 17 депутатів. Про це сказала заступник голови фракції Євгенія Кравчук в ефірі телеканалу Україна 24.

білборд Слуги Народу у Закарпатті
білборд Слуги Народу у Закарпатті

"Я не володію інформацією, яка ситуація по інших фракціях, а у нас, на жаль, такий собі рекорд по одночасній кількості хворих COVID-19 – зараз у нас 17 народних депутатів на лікарняному з позитивним тестом на коронавірус", – розповіла вона.

Кравчук впевнена, що, незважаючи на захворюваність, в Раді набереться достатня кількість голосів для прийняття законопроектів у відповідь на скандальні рішення Конституційного Суду.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зазначимо, що у вівторок, 3 листопада, нардеп від фракції Слуга народу, голова парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завитневич повідомив, що заразився коронавірусною інфекцією.

"Вчора ввечері отримав результат тесту на COVID-19, позитивний. Здається, це була п'ята спроба з початку пандемії, до цього Бог милував. Ну нічого, буду лікуватися", - повідомив Завитневич на своїй сторінці в Facebook.