Народний депутат Ілля Ківа обізвав журналіста Дениса Бігуса корупціонером і пі**растом у відповідь на запитання журналістки його студії.

Нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа вступив у словесну перепалку з журналісткою Bihus.Info

Ілля Ківа
Ілля Ківа

Дівчина 3 листопада біля Верховної Ради підійшла до Іллі Ківи, щоб дізнатися про мотиви оскарження антикорупційних законів у Конституційному суді.

У відповідь Ківа звинуватив Бігуса в корупції і назвав його " пед..стом".

"Корупціонер і пед**аст, який збагачується незаконним шляхом. Керує вашою структурою корупціонер і пед**аст, який ховається від податків і обманює державу. Він збагачується тим, що вводить в оману людей. Якщо ви чесна людина, напишіть заяву і підіть з цієї організації", - заявив Ілля Ківа.

Судячи з усього, Іллю Ківу трохи заклинило під час відповіді, так як слова корупціонер і пед**аст прозвучало, як мінімум, разів 5.

Ілля Кива
Ілля Кива

Раньше Українці повідомляли, що в мережі обговорюють нове відео нардепа Іллі Ківи, де він перейшов на новий рівень-матерно вилаявся по-англійськи на адресу Посольства США в Україні.

"Янкі давно вже себе почувають господарями на нашій землі, але після останньої заяви американського посольства щодо Російської вакцини проти COVID, тієї вакцини, яка могла б врятувати сотні тисяч наших життів, я як громадянин України хочу їм сказати: F * ck * ngmonkey, gohome!"- заявив політик.

Ілля Кива
Ілля Кива

У соцмережі вже розгорілося обговорення чергової заяви Ківи:

"Таке відчуття, що 7 років тому комунальникам України підмінили хлорку для водопровідної води на бутират";

"Йагупоп почав підозрювати, що тільки марихуана врятує його зад";