Віталій Портников у статті, опублікованій на сайті "Еспресо", звернув увагу, що в конфлікті з Конституційним судом Володимир Зеленський не зміг заручитися підтримкою ні українського суспільства, ні парламенту, ні навіть фракції власної політичної сили.

При цьому політичний оглядач підкреслив, що в даному випадку для президента просто немає хорошого виходу з ситуації, що склалася.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Якщо цей склад Конституційного Суду все-таки розженуть, то тим самим відкриють пряму дорогу до становлення авторитаризму.

Разом з тим, поразка президента в протистоянні з КСУ тільки лише підкреслить його безпорадність, яка проявилася вже на місцевих виборах.

Якщо ж Зеленський прийме рішення розігнати парламент, то це тільки лише прискорить політичні процеси. Адже у президента вже не вийде завести в Раду монобільшість.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зеленський-це дутий популіст, який вже почав здуватися. На боці справжнього популіста, крім виборців, має бути ще й вулиця. У Зеленського вулиці немає - її контролюють опоненти глави держави.

Президента зараз вже ніхто не боїться, і тому його поразка неминуча.

Раніше Українці писали, що скандально відома ТБ-ведуча Сніжана Єгорова емоційно звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом "припинити бити по країні і народу, як по бубну".

Заяву вона зробила на своїй сторінці в соцмережі, поставивши Зеленському діагноз "нервове виснаження і психоз".

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Телеведуча, критично ставиться до всього українського, вирішила провести аналіз його міміки під час прямого ефіру, який відбувся на одному з українських телеканалів напередодні.

Реагуючи на політичну кризу навколо Конституційного Суду, Зеленський прийшов на канал ICTV ввечері в понеділок.

Єгорова вивчила ефір і зробила кілька скріншотів, на підставі яких вирішила поставити президенту діагноз і порадити близьким Зеленського зробити йому крапельницю.

пост Сніжани Єгорової
пост Сніжани Єгорової

пост Сніжани Єгорової
пост Сніжани Єгорової