Скандально відома ТБ-ведуча Сніжана Єгорова емоційно звернулася до президента Володимира Зеленського із закликом "припинити бити по країні і народу, як по бубну".

Заяву вона зробила на своїй сторінці в соцмережі, поставивши Зеленському діагноз "нервове виснаження і психоз".

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Телеведуча, критично ставиться до всього українського, вирішила провести аналіз його міміки під час прямого ефіру, який відбувся на одному з українських телеканалів напередодні.

Реагуючи на політичну кризу навколо Конституційного Суду, Зеленський прийшов на канал ICTV ввечері в понеділок.

Єгорова вивчила ефір і зробила кілька скріншотів, на підставі яких вирішила поставити президенту діагноз і порадити близьким Зеленського зробити йому крапельницю.

пост Сніжани Єгорової
пост Сніжани Єгорової

пост Сніжани Єгорової
пост Сніжани Єгорової

Що саме викликало роздратування Єгорової, невідомо, проте під час ефіру Зеленський кілька разів заявив, що захищатиме країну і у зв'язку з політичною кризою навколо Конституційного Суду готовий піти на крайні заходи.

Раньше Українець повідомляли, що на особистій сторінці у «Фейсбук» української телеведучої Сніжани Єгорової з'явилася Нова маразматична Заява. Цього разу знаменитість заявила, що нібито Україна встигли продати приватній американській компанії.

Читайте нас в Google News!

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Крім цього, одіозна світська левиця додала, що особисто бачила номер реєстрації приватної організації. За словами Єгорової, українські держструктури теж нібито являють собою приватну власність.

Сніжана також звернулася до президента Володимира Зеленського, закликавши сказати українцям всю правду. Водночас у коментарях самі українці по-різному відреагували. Одні повністю підтримали Єгорову, називаючи її сміливою жінкою.

Інші ж вказали, що телеведуча явно не дружить з головою і працює на Кремль.