Політолог і журналіст Юрій Романенко жорстко висловився про виділення грошей на ОРДЛО, які плекають мрію про автономію або вступ до складу Росії. Але, тим не менш, постійно їдуть на не окуповані території за українськими грошима.

Про це експерт написав у своїй телеграм-каналі.

бойовики "ДНР"
бойовики "ДНР"

"Після заяви Рєзнікова про ракову пухлину ОРДЛО, орду медведчуковських експертів в числі кілька десятків людей знатно накрило істерикою. Головна теза, як і за часів Порошенка, невигадлива - Україна повинна оплачувати все, повинна повернути ОРДЛО на будь-яких умовах , тому що це «наша земля». Ця нехитра маніпуляція на патріотичній темі не відповідає на питання, чому жоден з медведчуковських патріотів не оплачує рахунки за ЖКГ своїх сусідів - алкашів по під'їзду", - пише Юрій Романенко.

захоплення бойовиками "ДНР" райвідділку у Краматорську
захоплення бойовиками "ДНР" райвідділку у Краматорську

Політолог Юрій Романенко обурюється тим фактом, що вся інша Україна змушена оплачувати сепаратистські мрії окремої групи населення.

"Тому що медведчуковець любить рахувати грошики в своїй кишені і не буде їх викидати на повітря. А ось у випадку з ОРДЛО ми всі колективно повинні оплачувати підтримку життєздатності цього смітника і скидатися на їх фантазії про автономію в складі України. Ну не ідіоти?",- обурюється Юрій Романенко.