Тенденція поширення коронавірусу нового типу в Україні викликає серйозні побоювання. Медична система може впасти. З такою заявою виступив в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Фрагмент виступу він опублікував у Facebook.

"Я повинен про це сказати", - заявив Яценюк. Він підкреслив, що влада "повинна усвідомити" всю серйозність ситуації з COVID-19.

"Це дуже цікаво розповідати про економічні стратегії до 2030 року, можна навіть до 3030-го ... Це все прекрасно! Тільки сьогодні 440 тисяч вже захворілих", - заявив колишній глава уряду.

Він зазначив, що обговорював проблему коронавірусу з серйозними експертами, і їх прогнози щодо епідемії вельми тривожні.

"Вони сказали, якщо буде зберігатися така тенденція, як сьогодні, ми Рік закінчимо - 1,3 млн це по 400 тисяч щомісяця! Як країна з цим впорається?"- задався він питанням.

Нещодавно Арсеній Яценюк публікував у своїх соціальних мережах заклики до мобілізації.

Колишній глава українського Уряду звернувся до чинної влади із закликом витрачати гроші з коронавірусного фонду на медичні потреби та не здаватися у війні за Донбас.

"Зараз потрібна мобілізація всіх і вся. І в першій, і в другій війні ми повинні виграти й для цього ще є шанс. Капітуляція неприпустима!"