Пост п'ятого президента України Петра Порошенка щодо виділення місць у столичній Феофанії місць для хворих на ковід викликав шквал критики.

Нещодавно Петро Порошенко написав пост у якому виступив з вимогою протягом 72-ох годин відкрити відомчі лікарні у тому числі "Феофанію" для хворих на ковід.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Серед прихильників Петра Порошенка цей пост викликав бурю схвальних відгуків. Але серед думаючих українців популістські заклики колишнього президента викликали тільки негативні емоції.

"Той випадок, коли хочеш в популізм, а виходить у розкішницю. Пане гетьман, «Феофанія» приймає хворих на ковід з початку вересня, там, до речі, цілий блок для них перепрофілювали. Ця інформація відкрита для всіх, а для колишніх президентів і поготів. Але якщо вже так припікає допомогти, можна, в принципі, провентилювати ситуацію з приміщеннями в Козині. Особисто не бачив, але багато разів чув, що там непогана інфраструктура. І люди, кажуть, дбайливі, але це не точно", - пише відомий журналіст та блогер Сергій Іванов.

пост Сергія Іванова у Фейсбук
пост Сергія Іванова у Фейсбук

Також люди зауважили, що саме реформи Петра Порошенка, а саме Ульяни Супрун, призвели до такої катастрофічної ситуації в українській медицині.

"Петро Олексійович, вимагайте покарати Президента який притягнув до України Уляну Супрун, знищив систему охорони здоров'я, закрив санепідемстанції, угробив національну програму для боротьби з онкозахворюваннями, скоротив лікарні і змусив медиків залишати країну", - пише журналіст Василь Апасов.

пост Сергія Іванова у Фейсбук
пост Сергія Іванова у Фейсбук

Також користувачі додали і свої враження від популістських закликів Петра Порошенка.

И практически "розпорошена" сеть медучреждений (94 больницы+ поликлиники и амбулатории) Укрзалізниці. Железнодорожная медицина начала уничтожаться еще при Януковиче и Богатыревой. В стране была хоть какая-то медицина с медицинским страхованием. Мне как экс замгендиректора УЗ созерцать на происходящее просто отвратительно.....блд Анатолий Чубинский

Ага. Только нынешние депутаты проголосовали за продолжение реформы Супрун. Президенты меняются, парламентарии меняются, а зрада стабильна Ольга Бережная

Он вымагаэ, сам же уничтожил страну и унёс все,что можно было унести. Какое лицемерие!!! Olena Mayorova