Одіозний кандидат на посаду мера Києва Андрій Пальчевський став найскандальнішим на цих виборах.

Так, кандидат увірвався в інформпростір України з різкою критикою Віталія Кличка, Володимира Зеленського і взагалі всіх при цьому, не пропонуючи взагалі нічого конструктивного або путнього.

Дмитро Гордон та Андрій Пальчевський
Дмитро Гордон та Андрій Пальчевський

Мабуть, на думку кандидата і його технологів, подібний хід повинен був забезпечити йому симпатії протестного електорату. Але на ділі все вийшло зовсім не так, як планувала команда переможця.

Виявилося, що Андрій Пальчевський вміє тільки говорити, але вести діалог він не здатний взагалі. Кожне спілкування з журналістами, які не були куплені або лояльні до нього перетворювалося для кандидата на повну катастрофу. При будь-якому опорі він замість контраргументів відразу починав впадати в істерику, бризкаючи слиною і питаяст довести недоведене.

Яскравим прикладом можна навести спілкування Андрія Пальчевського з журналістами ВВС, коли кандидат люто намагався довести, що не чекав на російському ТБ возз'єднання "братніх народів".

Коли це відео жбурнули в обличчя Пальчевському в Фейсбук, кандидат так само люто почав доводити, що його взагалі все не так зрозуміли. Це виглядало ще більш убого, ніж спроба відректися від самої заяви.

Андрій Пальчевський
Андрій Пальчевський

Але, як виявилося, це були тільки квіточки. Андрій Пальчевський був упевнений, що він може критикувати кого-завгодно, але його ніхто не буде ображати. І мабуть для кандидата стала найпотужнішим ударом серія викривальних і відверто чорнушних матеріалів про його громадянство, зв'язки з Росією, бізнесом в країні-агресорі.

Коли підключилася важка артилерія в особі Дмитра Гордона, можна було вважати, що істерична пісенька Андрія Пальчевського на київських виборах - остаточно заспівана.

Але, як з'ясувалося нещодавно, Андрій Пальчевський поки ще не може змиритися з роллю політичного лузера і не бажає відвалюватися на спокій - він записав в мережі ролик, на якому погрожує судитися і помститися всім злостивцям і в першу чергу Дмитру Гордону і його дружині Олесі Бацман. Також Пальчевський назвав їх "політичними тваринами".

"У суди на вас - подано. В СБУ - написано. У Генеральну прокуратуру моє звернення - направлено. Після отримання результатів про те, що я не є шпигуном - ми поговоримо інакше", - серед іншого заявив Андрій Пальчевський.

Тепер уже ці заяви викликають у людей лише іронічну посмішку. Якщо Андрій Пальчевський нікому не був потрібен під час виборів - крім своєї армії хвалебних ботів у Фейсбук - то він і поготів нікому не буде потрібен і цікавий після виборів.

плакати проти Андрія Пальчевського
плакати проти Андрія Пальчевського

А сам Андрій Пальчевський мабуть і не зрозумів причини поразки. Його підвело гіпертрофоване его. Адже якщо людина хоче здаватися мужньою, ніхто не чекає від нього гучних істерик і бризкання слиною. Не зрозумів Андрій Пальчевський і те, що не можна виграти кампанію сидячи під сходами у своїй квартирі. Хто стежив за провалами кандидата не міг не помітити, що відеоролики всі як один знімалися під сходами його квартири. Змінювався тільки одяг самого Андрія Пальчевського. И то не всегда.

Ну і кандидат не зрозумів головного - не можна побудувати кампанію на суцільній критиці. Цього коника осідлали задовго до нього, і він тут не перший і далеко не найуспішніший.

Я зовсім не є шанувальником Віталія Кличка, але варто відзначити, що за всю кампанію ми не помітили і слова критики на адресу опонентів. Він сконцентрував свою увагу на тих невеликих і уявних перемогах, які - в більшості - вдалося отримати останнім часом. Адже роки до цього сам Віталій Кличко, як і його команда, були зайняті розпилом грошей і землі.

Тому, з великим інтересом будемо стежити за спробами пробити дно від Андрія Пальчевського і як його будуть знову жбурляти на амбразуру його господарі. Так як Андрій Пальчевський вже політичний труп - болю він не відчує.