Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради 4 листопада за результатами тендеру уклала з ТОВ" АРТСІТІ " договір на придбання 14 автомобілів Toyota Camry на загальну суму 12,54 млн грн.

парковка біля Верховної Ради
парковка біля Верховної Ради

Про це стало відомо з повідомлення Наших грошей з посиланням на дані в системі ProZorro.

Зокрема, закупили 10 авто Toyota Camry чорного кольору в комплектації "комфорт" по 895 000 грн за штуку і чотири в комплектації "Елеганс" по 896 000 грн. Приблизно за такими цінами "АРТСІТІ" пропонує автомобілі на своєму сайті. Як зазначає видання, це не найдорожчі комплектації, у продажу є ще Premium і Hybrid Premium.

Серед більш дорогих куплених автомобілів один повинен бути з бежевим салоном, три – з чорним. Машини повинні бути з підігрівом передніх сидінь, датчики паркування спереду і ззаду і камерою заднього виду, клімат-контролем, склоочисники з датчиком дощу, акустичним лобовим склом з тонованою смугою темно-синього кольору, зовнішніми дзеркалами з електроприводом складання і обігрівом, аудіосистемою Toyota ( радіоприймач, CD/MP3/WMA-плеєр) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм діагоналлю 7 дюймів і 6 динаміками.

парковка біля Верховної Ради
парковка біля Верховної Ради

Харківська фірма ТОВ " АРТСІТІ "є офіційним дилером Toyota і через ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ" Укр-фін-груп " належить Діані Дунаєвій і росіянці Ларисі Атапіній.

Єдиним конкурентом " АРТСІТІ "було ТОВ" Гранд-Мотор " Марії Гвоздьової та Тетяни Дерешук, чия пропозиція була дорожчою на 3 000 грн.