Український волонтер і координатор проекту "СтопТеррор" Семен Кабакаєв опублікував пост, в якому звернувся до українців з несподіваною заявою. На його думку, президенту України Володимиру Зеленському нібито "плювати" на думку народу.

Відповідне звернення Семен Кабакаєв опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Також волонтер згадав про п'ять питань президента Зеленського і зазначив, що всі відповіді українських громадян зараз знаходяться на "звалищі". Крім цього, Кабакаєв опублікував і фотографії бланків з п'ятьма питаннями президента України.

На цих кадрах видно, що сотні тисяч бланків знаходяться в мішках, які лежать в незрозумілому приміщенні.

"Твоя думка дуже важлива! Дай відповідь на п'ять питань! Ті про, що ви говорите на кухні у таксі, тепер знаходиться на смітнику, там де йому і місце! Це і є ставлення Зеленського до кожного. Використав та викинув, як на виборах так і на опитуванні. Плювати він хотів на вашу думку!",- не приховуючи своїх емоцій і з якоюсь злістю пише український блогер Семен Кабакаєв.

Дана публікація викликала обурення в українців, які, в свою чергу, дали відповіді на дану інформацію.

"Дешево і гнило, в стилі Зеленського. ", "А де малі зберігати? Це ж вже макулатура", " Тут і казати нічого не треба, бо все було відомо заздалегідь. Зеленський був непотрібом, ним і залишається. Інше слово я не можу застосувати, бо йому немає до думки людей ніякого діла. Це дуже добре зрозуміло з його дій геть в усьому (((","..виродки", " За оце лайно мінус 103 лимони з коштів платників податків😥 😥 😥", - прокоментували користувачі в Facebook.

Коментарі до посту Семена Кабакаєва в Facebook
Коментарі до посту Семена Кабакаєва в Facebook

Коментарі до посту Семена Кабакаєва в Facebook
Коментарі до посту Семена Кабакаєва в Facebook

Нагадаємо, що Семен Кабакаєв висловив свою думку про вибори мерів в Україні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", блогер Антон Ходза припустив, що буде з Україною після візиту Віктора Медведчука в РФ.