Перший президент України і глава української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Леонід Кравчук зробив просто обурливу для багатьох заяву про те, що у нього немає претензій до Росії і терористів за смерть українських хлопців.

Про це Леонід Кравчук заявив в інтерв'ю Klymenko Time.

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

"Наприклад, з 22 липня 2020 року добилися загальної тиші. Кількість обстрілів зменшилася в 14 разів. Важка зброя застосовується, але рідко. Іноді працюють протитанкові міномети. За останній час на Донбасі вбили двох солдатів і двох поранили. Говорити про загальну тишу було б перебільшенням", - сказав Леонід Кравчук.

Далі Леонід Кравчук додав, що після цього у нього немає претензій до бойовиків.

"У мене немає претензій ні до Росії, ні до ОРДЛО. Вони відстоюють свою позицію, а ми — свою. Але є одна спільна позиція-припинити кровопролиття і встановити мир. А потім всі інші питання вирішувати поступово в інтересах народів, що живуть на непідконтрольних Україні територіях", - зазначив Леонід Кравчук.

Перший президент так само уточнив, що головне його бажання - встановити мир на Донбасі.

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

"Раніше ОРДЛО і Росія заявляли, що поки Верховна Рада не скасує постанову Про місцеві вибори, ніякі рішення в ТКГ прийматися не будуть. Вже пройшло 25 жовтня і постанова перестала діяти. Тепер вони кажуть, поки Україна не погодиться з» дорожньою картою", яку запропонували ОРДЛО і підтримує Росія, Всі інші питання вирішуватися не будуть. Цим я хочу підтвердити, що реального бажання встановити мир на Донбасі У Росії і ОРДЛО немає. У той час, як Україна готова до компромісу і обговорення. Ми не пред'являємо нікому попередніх умов!",- сказав Леонід Кравчук.