Народна депутатка та очільниця партії "Голос" Кіра Рудик вважає, що хабарі поліції порішають будь-яку ситуацію з закриттям клубів під час каранатину вихідного дня. У той же час, малий бізнес продовжить страждати та банкрутувати.

Про це пише Кіра Рудик на своїй сторінці у Фейсбук.

Кіра Рудик оголосила та партія "Голос"
Кіра Рудик оголосила та партія "Голос"

"Коли Уряд поводиться як злочинець — громадяни вимушені поводитися як партизани в тилу ворога. Бездіяльність влади щодо пандемії та ставка виключно на штрафи, заборони й обмеження призводить до того, що карантин просто не буде діяти. Бо якщо Уряд удає, що бореться з COVID-ом, то українці удаватимуть, що дотримуються карантинних вимог. Підприємці по всій країні зробили висновки з весняного жорсткого карантину. Тоді його дотримувались всі, крім «велюрів». Тепер такого не буде. Хабарі чиновникам та поліції на місцях вже сьогодні дозволяють працювати кафе, ресторанам та нічним клубам цілодобово в усіх містах-мільйонниках", - стверджує Кіра Рудик.

Нардепка зазначає такоє кілька необхідних кроків, які потрібно зробити якомога швидше.

"Висновок: щоб взяти ситуацію з поширенням коронавірусу під контроль, Уряду треба почати з себе. Необхідно кадрово посилити МОЗ. І терміново. Кардинально переглянути структуру витрат держбюджету на боротьбу з COVID-19. Хоч і з величезним запізненням, але все ж таки почати організацію тотального безкоштовного тестування населення. Й ізольовувати тільки тих, хто вже хворіє. Також необхідно передбачити гідні компенсації бізнесу, який обмежить роботу через карантин вихідного дня. А громадянам, які у період повного або часткового карантину, втратять роботу — фінансову допомогу", - наголошує Кіра Рудик.

Голова фракції "Голос" додає, що до запровадження карантину потрібно підходити дуже зважено.

"І основне! Уряд зобов'язаний впроваджувати карантин обдумано і планово. А отже — попереджати країну про запровадження будь-яких карантинних обмежень не пізніше ніж за тиждень", - резюмує Кіра Рудик.

пост Кіри Рудик у фейсбук
пост Кіри Рудик у фейсбук