Володимир Зеленський зробив усе, чого ще перед виборами обіцяв не робити - від поїздок у відпустку до переїзду на державну дачу.

Це зауважив відомий блогер Антон Ходза на свой сторінці у мережі Фейсбук.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Народний президент: Критикував проживання на державних дачах - переїхав жити на державну дачу. Критикував призначення на посади кумів - попризначав взагалі усіх друзяк, кого знає довше тижня. Критикував відпочинок Пороха на Мальдівах - в кризовий момент попи***чив відпочивати в Оман. Критикував надмірне використання привілеїв - з легкими симптомами ковід одразу ліг у відомчу лікарню. Тому що послідовний", - іронізує Антон Ходза.

пост Антона Ходзи у мережі Фейсбук
пост Антона Ходзи у мережі Фейсбук

Нижче Антон Ходза додав ще один грішок президента: "Критикував корупцію в оточенні Порошенка - наглухо не помічає своїх корумпованих кентів".

Підписники блогера додали, що нічого дивного у поведінці президента не має.

Саме так: народний. Бо 80% народу, опинившись на його місці, поводились би так само. Ну і в економіці, політиці та юриспруденції розбирається теж на рівні простого народу Андрей Ефимов

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Бо як пересічний Микола, який проти корупції але з кумом-дільничним вже порішали за МАФ Max Speransky

Як завжди у цих випадках до коментарів Антона Ходзи набігло порохоботів, які стали зловтішатися тим, що зате тепер отримали те, за що голосували. А то вибрали б Порошенка... Також активно з'ясовували, за кого голосував блогер у другому турі президентських виборів.

Ті хто вирішив стати на захист Володимира Зеленського - опинилися у меншості.

Президент должен жить в месте с обеспеченных безопасностью и связью. Чтобы не было возможности провести какие либо провокации. На даче она уже есть. Или вы хотите потратить деньги на отделение всего посёлка, в котором жил до и проведение связи. Kirill Pulim