Журналіст Юрій Бутусов вважає, що Верховний головнокомандувач Зеленський повинен принести вибачення сержанту 93-ї бригади Володимиру Остапенку і забезпечити українським воїнам, інфікованим коронавірусом, гідні умови лікування.

26 березня президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, де заявив, що прем'єр-міністру доручив завдання вирішити питання так званих VIP-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"У нас не "совок", і не буде ніяких люксових палат для" членів ЦК"", - запевняв глава держави.

Кілька днів тому главу держави госпіталізували в окрему палату "Феофанії" при температурі 37,5 градусів. Прес-секретар президента Юлія Мендель писала, що гарант почувається нормально, скарг немає. Сам Зеленський напередодні також звернувся до українців зі звітом про роботу на самоізоляції: він встиг провести кілька нарад, в тому числі і переговори з Ангелою Меркель, стежить за роботою ЗМІ та ін.

"Напевно, Зеленський подумав, що всі хворі коронавірусом лікуються в таких же умовах в інших "державних і комунальних лікарнях". Так от рекомендую президенту почитати, в яких умовах лікують коронавірус бійця 93-ї механізованої бригади Володимира Остапенка. Обстановка там настільки відрізняється від ВІП-палат "Феофанії", що виникає питання - а чому солдатів лікують не там, а в убитій казармі в Старичах?"- обурився Бутусов.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Він упевнений, що глава держави повинен принести вибачення військовослужбовцям і змінити умови їх лікування.

Обурення виникло після розповіді Остапенка про боротьбу з коронавірусом. Зі слів військового, спочатку в медчастині його симптоми захворювання назвали "акліматизацією", потім йому самостійно довелося шукати машину, щоб дістатися в лікарню і здати тест, і вишенькою на торті стала палата, куди ізолювали хворого. Зі слів Остапенка, старі вікна довелося закривати ковдрами, в приміщенні було холодно, в туалеті без світла, зв'язок з доктором тільки в соцмережі.