Олексій Гончаренко і Михайло Радуцький вступили в досить жорстку перепалку на політичному ток-шоу Савіка Шустера.

Зокрема, народний депутат від Партії "Слуга народу", який очолює парламентський Комітет з питань здоров'я нації, заявив, що Україна сьогодні робить близько 50 тисяч тестів на коронавірус на добу.

Михайло Радуцький
Михайло Радуцький

Разом з тим він підкреслив, що збільшилася кількість тестувань - це добре, однак це зовсім не головне в боротьбі з епідемією. У відповідь на це народний депутат від "європейської солідарності" поцікавився - А що ж тоді головне? Купити апаратуру втридорога?

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

Радуцький парирував даний випал, заявивши, що це Петро Олексійович купував комп'ютерні томографи з 30 відсотковим відкатом. Нардеп додав, що він це дуже добре пам'ятає.

Гончаренко у відповідь на це заявив, що Радуцького цікавлять тільки гроші. Цей випад теж не залишився без відповіді. Представник "Слуги народу" поцікавився - А хто це запитує? Партія бариги, яка заробила мільярди на війні?

У свою чергу Гончаренко поцікавився, чи є у Радуцького якісь інші аргументи, крім "сам дурень"?

Раньше Українець писали, що народний депутат Олексій Гончаренко з сумом констатував, що Володимир Зеленський порушив низку своїх передвиборчих обіцянок, крім кортежів, літаків і держдач.

Про це Олексій Гончаренко написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Держдачі, кортежі, літаки. Всього цього Зеленський обіцяв позбутися. І не дотримав свого слова. Тепер цей список поповнився ще й держлікарнями. На жаль... Прямо зараз Зеленський перебуває в ізольованій окремій палаті в лікарні "Феофанія"", - пише Олексій Гончаренко.

Також політик додав, що Зеленський раніше обіцяв вирішити питання з віп-палатами, а тепер перемістився до однієї з них.

"І це після того, як він ще зовсім недавно пафосно заявляв (цитую): "Прем'єр-міністру України поставлено завдання вирішити питання так званих ВІП-палат і скасувати всі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК". "Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших» - занадто швидко Зеленський став персонажем знаменитої притчі Джорджа Оруелла "Колгосп тварин", - резюмував Олексій Гончаренко.