Народний депутат Олексій Гончаренко з сумом констатував, що Володимир Зеленський порушив низку своїх передвиборчих обіцянок, окрім кортежів, літаків та держдач.

Про це Олексій Гончаренко написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

"Держдачі, кортежі, літаки. Всього цього Зеленський обіцяв позбутися. І не дотримав свого слова. Тепер цей список поповнився ще й держлікарнями. На жаль... Прямо зараз Зеленський знаходиться в ізольованій окремій палаті в лікарні "Феофанія"", - пише Олексій Гончаренко.

Також політик додав, що Зеленський раніше обіцяв вирішити питання з віп-палатами, а тепер перемістився до однієї з них.

"І це після того, як він ще зовсім нещодавно пафосно заявляв (цитую): "Прем’єр-міністру України поставлена задача вирішити питання так званих ВІП-палат та відмінити усі нормативні акти, які цього вимагають. У нас не совок і не буде ніяких люксових палат для "членів ЦК". «Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші за інших» — надто швидко Зеленський став персонажем знаменитої притчі Джорджа Орвелла "Колгосп тварин", - резюмував Олексій Гончаренко.

пост Олексія Гончаренка у Фейсбук
пост Олексія Гончаренка у Фейсбук

Раніше Українці повідомляли, що Олексій Гончаренко вважає, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розпочав власну політичну гру.

Про це Олексій Гончаренко пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

"Сьогодні" Разумков " опублікував нові соцопитування. З позитивного у Зеленського вже негативний баланс довіри і недовіри. Але у кого самий позитивний баланс? Правильно, у Разумкова. Вже давно говорять про президентські амбіції Разумкова і про те, що він збирається вести свою власну політичну силу в наступному виборчому циклі. Це і підтверджує вчорашня ситуація на ток-шоу "Свобода слова«, коли я поставив пряме запитання Разумкову – чи буде він балотуватися на наступні вибори в Раду від»Слуги народу"? Разумков промовчав", - пише Олексій Гончаренко.

Також нардеп порадів падаючому рейтингу Слуги народу і зростаючим позиціям європейської солідарності.