Нардеп від партії Європейська Солідарність Олексій Гончаренко вважає, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розпочав власну політичну гру.

Про це Олексій Гончаренко пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

"Сьогодні" Разумков " опублікував нові соцопитування. З позитивного у Зеленського вже негативний баланс довіри і недовіри. Але у кого самий позитивний баланс? Правильно, у Разумкова. Вже давно говорять про президентські амбіції Разумкова і про те, що він збирається вести свою власну політичну силу в наступному виборчому циклі. Це і підтверджує вчорашня ситуація на ток-шоу "Свобода слова«, коли я поставив пряме запитання Разумкову – чи буде він балотуватися на наступні вибори в Раду від»Слуги народу"? Разумков промовчав", - пише Олексій Гончаренко.

Також нардеп порадів падаючому рейтингу Слуги народу і зростаючим позиціям європейської солідарності.

"Ну а нам з вами потрібно продовжувати "лупати Сю скелю". Рейтинг " ЄС " зростає і вже більше 20% виборців готові нас підтримати. Дякуємо за підтримку і продовжуємо далі працювати!",- вважає Олексій Гончаренко.

пост Олексія Гончаренка у фейсбук
пост Олексія Гончаренка у фейсбук

Раньше Українець писали, що Олексій Гончаренко написав свій пост на підтримку Володимира Зеленського у зв'язку з відеороликом Максима Галкіна, на якому він висміює 5 питань українського президента.

Максим Галкін потролив Зеленського
Максим Галкін потролив Зеленського

" багато хто зараз постить відео Галкіна, який стібеться над Зеленським. Мене складно запідозрити в надмірній любові до нашого Зе, але я хочу сказати наступне: 1) росіянам тут слово не давали; 2) це наш президент і нам над ним стібатися. У цьому випадку, це жарт не стільки над Зеленським, скільки над інститутом президента і Україною. Підтримувати подібне з нашого боку-принизливо. Тому, вибачте, але нехай Російські КОМІКИ краще про Путіна там у себе жартують. Ах, точно, вам же не можна, забув.