Прийшла підтримка звідки не чекали - один з головних критиків Володимира Зеленського виступив на його підтримку.

Олексій Гончаренко написав свій пост на підтримку Володимира Зеленського у зв'язку з відеороликом Максима Галкіна, на якому він висміює 5 питань українського президента.

Максим Галкін потролив Зеленського
Максим Галкін потролив Зеленського

" багато хто зараз постить відео Галкіна, який стібеться над Зеленським. Мене складно запідозрити в надмірній любові до нашого Зе, але я хочу сказати наступне: 1) росіянам тут слово не давали; 2) це наш президент і нам над ним стібатися. У цьому випадку, це жарт не стільки над Зеленським, скільки над інститутом президента і Україною. Підтримувати подібне з нашого боку-принизливо. Тому, вибачте, але нехай Російські КОМІКИ краще про Путіна там у себе жартують. Ах, точно, вам же не можна, забув.

Многие сейчас постят видео Галкина, который стебется над Зеленским. Меня сложно заподозрить в избыточной любви к нашему...

Posted by Олексій Гончаренко on Friday, October 16, 2020

Раньше Українець писали, що російський комік Максим Галкін потролив президента України Володимира Зеленського через всенародне опитування на місцевих виборах 25 жовтня.

Так, артист записав ролик, в якому, намагаючись говорити українською мовою, озвучив свої варіанти питань Зеленського до українців. Відео опубліковано в Instagram (щоб подивитися, доскролльте новина до кінця).

Максим Галкін потролив Зеленського
Максим Галкін потролив Зеленського

Від імені Зеленського Галкін поставив би українцям шість питань. У пародії "президент" нібито кілька разів виходить з кадру, щоб вжити "медичний канабіс" – таким чином комік висміяв питання Зеленського про легалізацію в Україні цієї речовини для зменшення болю у тяжкохворих.