Юлія Тимошенко з'явилася сьогодні, 16 листопада, у Верховній Раді і розповіла, що її чоловік хворіє вдома на коронавірус.

Про це Юлія Тимошенко заявила в коментарі виданню Вести.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Так, народна обраниця Юлія Тимошенко сьогодні в Раді заявила, що її чоловік зараз хворіє на коронавірус. Напрошується питання - чому тоді вона в парламенті, а не на самоізоляції?

Те, що вона до цього вже перехворіла, не скасовує її можливості переносити вірус. Або вона взагалі не контактувала з ним за два тижні до появи перших симптомів?

Наприклад, Борис Джонсон в Британії перехворів "короною" ще в березні, проте ж зараз, після контакту з інфікованим, пішов на самоізоляцію.

Борис Джонсон
Борис Джонсон

Як писали Українці раніше, лідер партії " Батьківщина" Юлія Тимошенко знову змінила образ. І причому дуже кардинально.

59-річна нардеп оновила зачіску і, ймовірно, збільшила губи і зробила підтяжку на обличчі.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Новий лук Тимошенко продемонструвала в ході засідання Погоджувальної ради Ради в понеділок, 16 листопада.

Так, лідер "Батьківщини", яка останнім часом носила зібране в хвіст пряме волосся, сьогодні постала перед колегами зі злегка завитими локонами. Їх політик також зібрала ззаду.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Крім того, помітні зміни і на обличчі Тимошенко: її губи виглядають більш пухкими, ніж зазвичай. Ймовірно, вона зробила процедуру по їх збільшенню. Щоб доповнити образ, Юлія Тимошенко вибрала окуляри в темній оправі округлої форми.