Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко знову змінила образ. І причому дуже кардинально.

59-річна нардеп оновила зачіску і, ймовірно, збільшила губи і зробила підтяжку на обличчі.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Новий лук Тимошенко продемонструвала в ході засідання Погоджувальної ради Ради в понеділок, 16 листопада.

Так, лідер "Батьківщини", яка останнім часом носила зібране в хвіст пряме волосся, сьогодні постала перед колегами зі злегка завитими локонами. Їх політик також зібрала ззаду.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Крім того, помітні зміни і на обличчі Тимошенко: її губи виглядають більш пухкими, ніж зазвичай. Ймовірно, вона зробила процедуру по їх збільшенню. Щоб доповнити образ, Юлія Тимошенко вибрала окуляри в темній оправі округлої форми.

Як писали Українці раньше, Юлія Тимошенко відома своїми жорсткими висловлюваннями і постійною критикою будь-якої влади.

Тим більше дивно чути, коли Юлія Тимошенко привертає увагу людей до чогось прекрасного-наприклад до музики.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Саме до цих нот душі виборців вирішила звернутися Юлія Тимошенко цього разу. Більш того, політик помітила, що музикант в її душі теж розбурхав вихор почуттів.

Сьогоднішній світ-швидкоплинний, переповнений інформацією, подіями та емоціями. Ми поспішаємо, хвилюємося, долаємо випробування, переживаємо війни і пандемії. І у вихорі буденності гостро потребуємо хоча б крапельки краси, натхнення і гармонії — безцінних почуттів, які нам може подарувати тільки справжнє мистецтво. Днями я мала можливість прослухати новий альбом нашого українського композитора і піаніста Evgeny Khmara. Здавалося б, кілька композицій, трохи більше години виконання ... але, насправді, це був місток у Всесвіт гармонії, сплетений з мерехтливих звуків, досконалих акордів, вібрацій і ритмів. В одну яскраву мить подрібнювали все другорядне і непотрібне, залишаючи душу і серце наодинці з Її Величністю музикою... пише Юлія Тимошенко