Волонтерка і депутатка Яна Зінкевич наголошує, що карантин вихідного дня обернеться катастрофою для всієї України.

Про це Яна Зінкевич пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Яна Зінкевич
Яна Зінкевич

"Вчора на комітеті охорони здоров‘я Верховної Ради розглядали питання скасування карантину вихідного дня. Нажаль за скасування було лише два голоси: мій ( фракція Європейська Солідарність) та колеги Olga Stefanyshyna (фракція Голос). Продовження карантину вихідного дня обернеться катастрофою для бізнесу!", - пише Яна Зінкевич.

Депутутка наголошує, що досвід західних країн доводить, що подібні заходи - не ефективні.

"Досвід інших країн уже неодноразово довів, що півміри не ефективні. І потенційна користь від них, в рази менше реально нанесеної шкоди. Сподіваюсь сьогодні депутатам Верховної Ради вистачить мудрості та розуміння підтримати скасування карантину вихідного дня! Ми всі розуміємо, що рано чи пізно доведеться вводити жорсткий локдаун коли ситуація стане надкритичною і не залишиться місць в лікарнях, більшість лікарів буде хвора та інші подібні обставини", - вважає Яна Зінкевич.

Також колишня волонтерка зазначає, що держава має подумати про проблеми бізнесу, адже потім вже не буде про кого думати.

"Але чому не надати можливість бізнесу за цей час отримати максимально можливий прибуток (а до 60 % прибутку малий та середній бізнес отримує в вихідні дні) і підготуватися до наступних подій? Мене здивувала позиція інших колег. Ця постанова була ж спільно подана всіма фракціями. Ви реально хочете добити бізнес? Це сотні тисяч робочих місць. Що будуть робити ці люди зимою?", - ставить риторичне запитання Яна Зінкевич.

пост Яни Зінкевич у мережі Фейсбук
пост Яни Зінкевич у мережі Фейсбук