Народна депутатка України Ірина Геращенко обурена словами Ірини Микичак, яка запропонувала підприємцям йти працювати у лікарні та шукати додаткові джерела доходу.

Про це Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"І поки ФОПи вимагають від влади почути людей, які чесно працюють, сплачують податки, створюють нові робочі місця, люди, які думають, що схопили Бога за бороду, відверто знущаються над краіною. Цей уряд не платить надбавки медикам, і при цьому дозволяє відверто хамські заяви. Знаємо, куди уряд може піти після своєї відставки працевлаштуватися - в районні опорні лікарні. Якщо таких ледарів і непрофесіоналів туди візьмуть", - пише Ірина Геращенко.

Як писали Українці раніше, заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак порадила підприємцям у вимушеному простої через карантин вихідного дня "шукати додаткові джерела доходу", а також йти працювати в лікарні

Про це Микичак сказала під час брифінгу, передає "Еспресо.TV".

Ірина Микичак
Ірина Микичак

"Ми просто просимо оглянутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, - з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос, на вивіз і тому подібне", - сказала вона.

Микичак запропонувала малому бізнесу "перетворювати проблеми у нові можливості, як це роками роблять медики у поліклініках, не маючи ресурсу з жебрацькою заробітною платою, але максимально надаючи якісні медичні послуги кожному громадянину".

Крім того, за її словами тимчасові робочі місця для підприємців готові надати лікарні.

Максим Степанов
Максим Степанов

Микичак зазначила, що наразі лікарні та центри медичної допомоги потребують "сильних і здорових робочих рук" - економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пральні і кухні, електриків, водіїв, сторожів, вахтерів, різноробочих тощо.