Народний депутат від партії Європейська солідарність Олексій Гончаренко вимагає, щоб уряд Дениса Шмигаля негайно пішов у відставку.

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Вимагаємо, щоб цей уряд пішов у відставку! Самодіяльність цього "студентського гуртка КВН" просто знищує країну. Локдаун вихідного дня є нокдауном для всієї економіки, малого бізнесу та сфери обслуговування. Цій владі вже давно пора зняти корону з голови та почати боротися з коронавірусом, а не з підприємцями, які реально працюють. Вони беруть за приклад Німеччину, США та інші країни, де дійсно посилили норми карантину", - пише Олексій Гончаренко.

Також народний депутат уточнює, що українські урядовці згадуючи локдаун забувають додати, що у європейських країнах окрім закриття ще й надають допомогу бізнесу. А в Україні лише пропонують шукати додаткові джерела доходу.

"Але чомусь забувають уточнити, що там для бізнесу зробили податкові канікули, виплачують компенсації та роблять чималі кроки на зустріч. А у нас що? Терміново зачинили тисячі бізнесів по всій Україні та чхати хотіли на те, що десятки тисяч людей лишаються без роботи та без коштів для існування. Так не може тривати далі. Такий Кабмін потрібно відправляти не лише на ізоляцію, а й у відставку. Вже 80 нардепів підписали нашу постанову щодо звільнення уряду. Закликаю колег приєднуватися. Час по-дорослому боротися з пандемією та рятувати Україну від непрофесіоналізму та дилетантства", - додає Олексій Гончаренко.

пост Олексія Гончаренка в мережі Фейсбук
пост Олексія Гончаренка в мережі Фейсбук

Раніше Українці писали, що під Верховною Радою відбувається справжня жесть - люди після відмови депутатів прийняти законопроект про відстрочку введення РРО на рік для всіх ФОПів почали сутички з поліцією.

сутички під Верховною Радою 17 листопада
сутички під Верховною Радою 17 листопада

Фопівці штурмують Верховну Раду, а правоохоронці жорстко реагують. Така реакція учасників акції протесту #saveФОП на провал голосування депутатів ВРУ за відстрочку обов'язкової установки касових апаратів для малого бізнесу.

Незабаром депутати виходитимуть з парламенту і почнеться найцікавіше.

сутички під Верховною Радою 17 листопада
сутички під Верховною Радою 17 листопада

Також Данило Гетманцев прокоментував протест Фопівців під Радою. Існує компромісний законопроект про відстрочення введення РРО на рік для всіх ФОПів, крім так званих ризикових груп торгівлі: Інтернет, ювелірні вироби, секондхенд, Електроніка, лікарські препарати.

сутички під Верховною Радою 17 листопада
сутички під Верховною Радою 17 листопада

"Але як можна вимагати скасування реєстрації розрахункових операцій для продажу ліків? Це наскільки треба любити контрабанду? Отримати фіскальний чек на ліки-абсолютно нормально і це гарантує те, що ці ліки неконтрафактні", - підкреслив нардеп.