Глава українського парламенту дав інтерв’ю впливовому німецькому виданню

Журналісти впливового німецького видання Die Welt поцікавилися у голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, чи може він себе уявити у ролі президента.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Разумков відповів, що його робота - не мріяти, а виконувати актуальні завдання.

«До наступних виборів ще довгий шлях. Україна має великі виклики. Тепер нам потрібно зосередитись на вирішенні цих проблем, а не на політичних амбіціях», ─ зазначив спікер українського парламенту.

Спікер Верховної ради
Дмитро Разумков // фото з сайту Верховної ради

Водночас, Разумков зауважив, що українською мовою його посада називається «голова парламенту», а німецькою – «президент парламенту».

«Отже, принаймні в деякій мірі, я вже президент», ─ заявив Дмитро Разумков.

Раніше Українці повідомляли, що Олексій Гончаренко вважає, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розпочав власну політичну гру.

Про це Олексій Гончаренко пише на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

"Сьогодні" Разумков " опублікував нові соцопитування. З позитивного у Зеленського вже негативний баланс довіри і недовіри. Але у кого самий позитивний баланс? Правильно, у Разумкова. Вже давно говорять про президентські амбіції Разумкова і про те, що він збирається вести свою власну політичну силу в наступному виборчому циклі. Це і підтверджує вчорашня ситуація на ток-шоу "Свобода слова«, коли я поставив пряме запитання Разумкову – чи буде він балотуватися на наступні вибори в Раду від»Слуги народу"? Разумков промовчав", - пише Олексій Гончаренко.

Також нардеп порадів падаючому рейтингу Слуги народу і зростаючим позиціям європейської солідарності.

"Ну а нам з вами потрібно продовжувати "лупати Сю скелю". Рейтинг " ЄС " зростає і вже більше 20% виборців готові нас підтримати. Дякуємо за підтримку і продовжуємо далі працювати!",- вважає Олексій Гончаренко.