Народний депутат від фракції "Європейська Солідарність" Володимир Ар'єв вказав на те, що влада витратила на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів в 500 разів менше, ніж на будівництво доріг.

Про це він сказав на засіданні Ради.

Володимир Ар'єв
Володимир Ар'єв

Ар'єв підкреслив, що важливо не те, скільки виділено коштів, а те, скільки освоєно. Нардеп зазначив, що в касових витратах на будівництво доріг витрачено 20 млрд грн, а на закупівлю апаратів ШВЛ – 40 млн грн.

"Я так розумію, що все робиться для того, щоб українців на кладовищі везли і їх не трусило?"- запитав Ар'єв і уточнив, чи не сниться прем'єру "все те, що він накоїв".

Раньше Українець писали, що прем'єр-міністр України пояснив, що карантин вихідного дня дає можливість всій країні виграти час і уникнути повного локдауну.

Про це Денис Шмигаль заявив у Верховній Раді України.

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль

"Кожен день ефективного дотримання карантину вихідного дня відтягує введення локдауну. Основне завдання карантину вихідного дня-це зробити так, щоб ми вийшли на плато за кількістю хворих. Тобто зафіксувати її на цифрах не більше 11-12 тисяч випадків на день. За найближчі 2 тижні ми повинні побачити його перші результати за умови дотримання абсолютно всіх правил", - розповів Денис Шмигаль.

Також прем'єр-міністр пояснив, що за інших умов всій країні доведеться перейти до повного локдауну.

"Якщо цього не станеться, тоді ми почнемо готуватися до більш жорстких карантинних обмежень. Головному державному санітарному лікарю доручено проводити консультації з бізнесом, асоціаціями, з Верховною Радою, з міськими головами і схвалити остаточно узгоджений план заходів", - зазначив прем'єр-міністр.

прем'єр-міністр України
Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців прислухатися і не ігнорувати карантин вихідного дня.