Народна депутатка від партії Петра Порошенка звітувала у Фейсбук, що, буквально, зупиняла людей, коли почалися сутички з поліцією і підприємці збиралися штурмувати Верховну раду.

Цього поста Ірина Геращенко розмістила на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Свою розповідь нардепка почала з того, що депутати провалили голосування за скасування карантину вихідного дня.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"Рада, вірніше, слуги, провалили звернення до уряду щодо скасування карантину вихідного дня. Мотивуючи шляхетною метою: розірвати ланцюжок захворюваності. Посилаючись на досвід Ізраїля і інших краін. Забуваючи при цьому про інші складові міжнародного досвіду, як то компенсатори бізнесу і телефонне «супроводження» інфікованих, аби відстежувати, як вони дотримуються самоізоляції. В Україні ж розірвати ланцюжок - це зменшити тестування, й цифра хворих відразу магічно "знизиться", - пише Ірина Геращенко.

Народна депутатка зазначила, що багато її знайомих змушені були відстояти довжелезні черги та чекати декілька днів, покии отримали результати тестів.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"На фоні вкрай непопулярного рішення про карантин вихідного дня, який тепер благословила і монобільшість, парламент так само не дав жодного позитивного сигналу мікро бізнесу, ФОПам , які вчора протестували біля ВР. Мені прийшлося в буквальному сенсі зупиняти людей, коли розпочалися сутички з поліцією. Рада, і дякую, що люди дослухалися і зупинилися. Але... дуже боляче, що в такі критичні моменти для країни парламент перетворюється на пустопорожню говорильню і не формує смисли і відповіді. Люди у відчаї..., їх бізнеси закриваються, їх життя руйнується, тим часом парламент відмовився відтермінувати РРО бодай на час кризи і створив чергову робочу групу. Як і робочу групу по е-декларуванню, конституційній кризі і тд. Хочеш заговорити проблему - створи робочу групу", - вважає Ірина Геращенко.

Вона наголосила, що пообіцяла зробити все можливе, аби вирішити цю проблему на позачерговій сесії.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"Ми пообіцяли підприємцям зробити все можливе для скликання позачергової сесії і вирішення проблем з РРО , штрафами і перевірками. Будемо збирати на це підписи вже сьогодні. PS. Вразило, що ніхто з влади до протестуючих не вийшов. Я згадала протести афганців, шахтарів, чорнобильців. Я завжди до них виходила, коли була у владі. Тому вийшла і зараз - коли ми в опозиції", - зазначила свій подвиг Ірина Геращенко.