Пандемія кошмарить весь світ і Україну зокрема вже рік. Ніхто не знає, коли ця зараза покине нашу планету і дасть вдихнути на повні груди запахи торгових центрів і супермаркетів без маски.

Кожен українцець по-своєму оберігає себе від хвороби. Хтось мінімізує контакти з людьми, хтось зміцнює імунітет вітамінами, хтось взагалі загартовується. А хто є підступним атеїстом і не вірить в недугу, називаючи це Вселенською змовою. Як би там не було, у кожного є думка з цього приводу. Не є винятком і нардем від ОПЗЖ Ілля Кива, який вкотре демонструє дива розумових здібностей.

Ілля Кива
Ілля Кива

Свій метод боротьби-відео з лазні Кива опублікував в соціальній мережі facebook.

"Є метод боротьби з коронавірусом прем'єр-міністра Шмигаля, є метод боротьби міністра охорони здоров'я Степанова, а є метод боротьби з коронавірусом від Ківі. Все дуже просто: прокинутися, зробити зарядку, поснідати, послати всіх під американським посольством-послати їх на х*й, поїхати на тренування, покачатись", - радить Кива.

Ілля Кива, скріншот з відео
Ілля Кива, скріншот з відео

А потім Кива радить їхати в лазню і вигнати з себе "всю цю бля*ську гидоту", тому що в здоровому тілі - здоровий дух. А що, звучить ефективно. І президенту Зеленському підказав роздавати українцям поради не з люксової палати Феофанії, а з районної лікарні якоїсь Жмеринки.