У Росії вже давно ходять всілякі хворі ідеї на рахунок захоплення України. Всі це розуміють і анексія Криму з окупацією Донбасу - яскраве тому підтвердження.

Але на тлі цього президент Росії Путін всіляко відмовляється від "війни" і максимально покриває свої злодіяння добрими намірами.

Але не варто забувати про те, що в російській Держдумі є інша особистість, яка не соромиться заявляти про свої хворі фантазії. Всі ми пам'ятаємо про лідера партії ЛДПР Володимира Жириновського.

Не так давно він пропонував владі Російської Федерації відмовитися від тіла Володимира Ілліча Леніна в Мавзолеї, так як нещодавно американський художник Девід Датуна висловив бажання про придбання тіла радянського вождя для приміщення його в спеціально побудованому мавзолеї у Вашингтоні.

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський

Зараз же маразм пішов далі.

Депутат Держдуми Жириновський знову вирішив поділитися сценарієм завоювання України.

Про це він повідомив в інтерв'ю, яке було показано на телеканалі політичної партії.

"За сценарієм українці нападають на Крим, на Донбас, і ми встаємо на захист, знищуємо українську армію. В цей час на допомогу йде польська армія — все на території України, щоб не задіяти територію натівських країн. Польська армія теж гине", - заявив Жириновський.

Далі, за його словами, в дію вступає німецька армія. І відбувається зіткнення з армією Російської Федерації, після якого країни починають домовлятися про розподіл України. Користувачі соціальних мереж припускають, що політик говорить про це під дією побічних ефектів після випробування російської вакцини від коронавірусу.

На закуску, лідер "ЛДПР" додав, що західні регіони України після їх захоплення будуть називатися Галичина. "Нова держава - Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, - п'ять територій, які від Польщі відійшли. Це нова держава і в ЄС беруть, і в НАТО", — додав він і зазначив, що 70-80% решти української території увійдуть до складу РФ, як області.