Відомий український політик та лідер Радикальної партії похвалився у соціальній мережі Twitter фотознімком своїх песиків, щоправда, отримав порцію критики від своїх підписників.

Про це повідомляють ukrainci.com.ua з посиланням на Twitter Олега Ляшка.

Олег Ляшко в новому амплуа
Олег Ляшко в новому амплуа

Відомий політик розмістив у своєму мікроблозі фотознімок чотирьох своїх песиків. Вони з сумним поглядом явно спостерігають за чимось цікавим, що відбувається за дверима.

"В очікуванні свята" - підписав знімок Олег Ляшко додавши усміхнений смайлик.

пост у Twitter Олега Ляшка
пост у Twitter Олега Ляшка

Але не усі користувачі оцінили світлину Олега Ляшка написавши, що міг би і пустити у дім домашніх улюбленців.

Пусти собак в дом, скотыняка, им холодно) Кеша на взлет!

Я що за кайдани на їхніх шиях? Barakuda

Але більшості сподобалися улюбленці Олега Ляшка і користувачі зацінили суворий вигляд песиків.

коментарі під постом Олега Ляшка у Twitter
коментарі під постом Олега Ляшка у Twitter

Як повідомляли ukrainci.com.ua раніше, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко не зміг перемогти в 208-му мажоритарному виборчому окрузі. Зазначається, що він програв гонку за округ представнику партії "Слуга народу" Анатолію Гуньку.

28 жовтня, стало відомо, що лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко не зміг перемогти в 208-му мажоритарному виборчому окрузі.

Олег Ляшко в новому амплуа
Олег Ляшко в новому амплуа

Зазначається, що він програв гонку за округ представнику партії "Слуга народу" Анатолію Гуньку. При цьому в ЦВК запевнили, що підрахували 100% протоколів.

Про це передає ЦВК.

Нагадаємо, вибори в 208-му окрузі провели після смерті народного депутата Валерія Давиденка. На початку 2000-х років Ляшко обирався на даній ділянці і проходив в Раду.

Тепер же, хоч Ляшко і заявив 25 Жовтня про перемогу на виборах, він не зумів набрати більшість голосів. Гунько набрав 34,1% голосів виборців (21 245 голосів), а Ляшка підтримали 31,78% виборців (19 799 голосів).