Перша леді України Олена Зеленська завжди намагається бути в курсі всіх найгостріших проблем українського суспільства. У цьому їй немає рівних і жодна колишня перша леді не зрівняється з нею.

Зовсім недавно вона занепокоїлася тим, як харчуються діти в українських школах, адже нерідкі були випадки їх отруєння. Зеленська відвідувала навчальні заклади України з так званими перевірками, а також зарубіжні школи, для того, щоб набратися досвіду. Потім Олена щільно зайнялася впровадження української мови в культуру інших сран і в багатьох музеях світу з'явилися аудіогіди українською мовою. І це не всі заслуги нашої першої леді, адже вона не збирається зупинятися.

Олена Зеленська
Олена Зеленська

За словами першої леді, зроблено ще один крок у розвитку безбар'єрності в Україні.

Зеленська повідомила, що спільно з Міністерством цифрової трансформації та ПРООН в Україні розпочинається розробка безбар'єрних цифрових сервісів. На державному порталі Дія тепер з'явиться Новий Розділ “ " Дія. Без бар'єрів". У розділ будуть включені спеціалізовані послуги для тих, хто найчастіше стикається з бар'єрами в отриманні допомоги — літніх людей ,осіб з інвалідністю, батьків маленьких дітей і т.д у цьому каталозі будуть присутні всі послуги, доступні онлайн, і грамотне роз'яснення тих, що поки залишаються в офлайні.

Реакція користувачів на заяву Зеленської виявилася неоднозначною. Instagram Facebook збирає тисячі лайків всього за дві години, проте в коментарях не все так райдужно. Багато користувачів скептично поставилися до заяви першої леді.

"Дивлюся від Олени толку більше, ніж від Вови", і Зеленська дісталася до годівниці..", "Чудово і також було б круто створити в цій програмі функцію фіксування подій чи правопорушень і тей хто це спостерігає-може відправити відео чи фото у відповідну службу,наприклад в поліцію чи благоустрій.."- писали в Instagram

Скріншот коментарів до посту Зеленської
Скріншот коментарів до посту Зеленської

Скріншот коментарів до посту Зеленської
Скріншот коментарів до посту Зеленської