Бізнесмен Павло Фукс в ефірі телеканалу "Україна 24 «розповів про обставини смерті Геннадія Кернеса в берлінській клініці»Шаріте".

"Вранці зателефонувала дружина Кернеса, сказала, що її викликали в лікарню вночі. Вночі мій друг пішов з життя, людина, з яким я продружив 30 років, ми не просто знайомі. Все в шоці, звичайно. Але це життя ... що робити. Причому дуже дивно все. Він був у дуже хорошому стані, вже лікарі хотіли відправляти його, але ускладнення дало на нирки, і коли нирки перестали працювати, вже ситуація змінилася. Треба далі жити... і діти, і дружина, що робити – треба далі жити», - заявив бізнесмен.

пост в Instagram про смерть Геннадія Кернеса
пост в Instagram про смерть Геннадія Кернеса

Він підкреслив, що це велика втрата для Харкова, оскільки в місті Геннадій Кернес користувався великою популярністю.

"Слава Богу, є люди, з якими він працював, які, коли він вже хворів, управляли містом. Для харків'ян нічого не зміниться. Вся команда Геннадія Адольфовича залишається працювати, всі будуть продовжувати його курс. Думаю, все повинно бути нормально. Кілька останніх днів я переживав, тому що я з ним не розмовляв. А так ми спілкувалися щодня. Він запитував, розмовляв, дзвонив, давав команди Терехову, у мене перепитував – нормальний був звичайний діалог, як завжди. А тут після нирок... ці три дні ... я переживав", - зазначив Фукс.

Павло Фукс
Павло Фукс

Нагадаємо, 16 вересня Кернеса на приватному літаку транспортували в берлінську клініку "Шаріте" для лікування від коронавірусу і запалення легенів. 25 жовтня на місцевих виборах він набрав 60,34% голосів виборців і втретє був обраний Харківським міським головою. З моменту госпіталізації Кернес не з'являвся на публіці, що дало підстави для різних чуток.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Як писали Українці раніше, від наслідків коронавірусу помер мер Харкова Геннадій Кернес. Про це повідомив бізнесмен і його друг Павло Фукс, який весь останній час повідомляв про стан здоров'я політика:

"Сьогодні вночі зупинилося величезне добре серце мого кращого друга Геннадія Кернеса.

Геннадій Кернес
Геннадій Кернес

Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму.

Вічна пам'ять тобі, Мій друг."

пост в Instagram про смерть Геннадія Кернеса
пост в Instagram про смерть Геннадія Кернеса

Також смерть Генадія Кернеса підтвердила колишня дружина мера Оксана Гайсинська.

пост Павла Фукса про смерть Геннадія Кернеса
пост Павла Фукса про смерть Геннадія Кернеса

Також пост зі співчуттями опублікував друг Генадія Кернеса - Павло Фукс. Він першим і повідомив про смерть новообраного мера Харківа.

Пізніше смерть Генадія Кернеса підтвердили його син і Павло Терехов.

Сегодня ночью ушел мой друг, Человек бесконечно влюбленный в свой Харьков, на возрождение которого он работал и днем и ночью последние 16 лет. Человек, который из серого и ветхого Харькова сделал город, в который едут со всей Украины за красотой, опытом управления, и за многим другим. Не скажу сейчас ничего ни о дне похорон, ни об их месте - этот вопрос мы будем решать в ближайшие часы. Пока могу сказать единственное - я, как его друг, и вся его команда, мы вместе будем продолжать дело Геннадия Адольфовича. Он заложил крепкий фундамент возрождения города, а сам планировал еще много сил и времени отдать этой благородной цели. Но, к нашему общему несчастью, жизнь распорядилась иначе. Вечная память тебе, Геннадий Адольфович Кернес, ты ее заслужил своими редкой целеустремленностью и неутомим трудом на благо своего родного города. Ігор Терехов