Заступник голови ОП Сергій Трофимов прокоментував затримання голови Кіровоградської ОДА на хабарі, про який Українці писали раніше.

"Не хочу давати оцінок ситуації з головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Це зроблять компетентні органи і суд. Хочу лише сказати, що влада зацікавлена ​​в незалежне розслідування.

Поблажок не буде. І це повинні зрозуміти всі, в тому числі і глави ОДА: порушуєш - відповіси за законом. Всі все бачать!

У нас немає любимчиків або обраних. Всі рівні перед законом. Винятків не буде. Так що краще навіть не намагатися грати в такі ігри за спиною Президента ".

Також він додав, що саме цим вони відрізняються від попередньої влади. Мовляв, "по ніж" підуть не тільки колишні, а й нинішні чиновники, і цього чекають всі українці.

Тут важливо розуміти, що за Трофімовим в ОП закріплений регіональний кейс. І треба показувати результат. Що робити складно, адже в ряді регіонів рейтинг "слуг" падає. Влаштувати чистки в регіонах - непоганий варіант. І в завданню підвищення рейтингу - цілком яскрава і красива альтернатива партійному будівництву в регіонах.

Хоча, повторимося, конкретно в справі по кіровоградському вже екс-губернатору фігурує НАБУ, що грає свою гру і навряд чи можна запідозрити в роботі на підвищення рейтингу Зеленського і "Слуги народу".