Нещодавно сталася бійка в ресторані за участю депутата Слуги Народу Андрія Стріхарского.

Читайте нас у Google News!

Сталося все 26 липня. На відео видно, як один чоловік відводить убік дівчину (Андрій Стріхарскій), а другий - завдає удар ще одному учаснику інциденту. Ось, як прокоментував ситуацію сам народний депутат:

"Це моя законна дружина. Я її застав з цим чуваком, який, мабуть, давно з нею має стосунки. Поспілкувався з ним і з нею. Я взяв її за руку відвести за сусідній столик поговорити, щоб вона пояснила. Він схопився і зав'язалася у нього бійка з іншим, лівим, чуваком. Я їх навіть розбороняв. Я не знаю, чого він хотів. Ну, коханці вони, дружину мою хотів. А потім почали вкидати таке гівно. Я знаю, що це все неправда. Які наркотики, про що ви говорите? Я все життя спортом займаюся. Інстаграм подивіться. Чисто заказуха. Ви ж розумієте, що почуття ще є, але після цієї ситуації, точно нічого немає", - сказав Стріхарскій.

Раніше Українці повідомляли, що під час урочистого відкриття нового корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", президент Володимир Зеленський відповів на кілька питань. Зокрема, журналістка (досить погано чутно) запитала про терміни будівництва, на що Президент відреагував досить жваво.

"У нас усі люблять дуже цифри. До дня захисту дітей ми повінні відкрити щось грандіозне щоб журналісти вийшли і апплодували які молодці міністри і президент, до цього дня вони це зробили. А там десь замажте, як воно буде, потім десь допрацюють. До Дня Незалежності ми повинні зробити новий літак і показати усім, які ми сильні - літаки літять, будєм всіх бомбіть. Мені здається, питання не в датах. Питання - воно працює, чи не працює. Ми повинні припинити цей популізм внутрішній", - зауважив Президент Володимир Зеленський.

ААААААААААААААА Тепер точно наша авіабудівна галузь вилізе з дна. За три тижні випустимо новий літак. Будєм всіх...

Posted by Roman Sinicyn on Thursday, July 30, 2020

Також на відкритті було презентовано шість відділень "Охматдит", оснащених найсучаснішим обладнанням.

"Я думаю, у нас сьогодні прекрасний, фантастичний день, тому що відкриття дійсно фантастичного корпусу, фантастичною лікарні Охматдит. Відкрито шість нових відділень, це допоможе зберегти життя наших діток", - підкреслив Зеленський.

Президент запевнив, що відділення мають сучасну техніку. За його словами, "краща, яка є сучасна техніка в світі, тут вона є".

Найцікавіше у нашому Twitter! Хутчіш підписуйся!

При цьому він додав, що ще не все обладнання доставлено в лікарню через обмеження в світі, пов'язаних з пандемією COVID-19.