Голова Житомирської ОДА провів прес-брифінг за підсумками року своєї роботи на посаді і розповів про головний здобуток.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечка назвав власне весілля найбільшим досягненням за рік. Про це він сказав в рамках звіту про діяльність на посаді губернатора, повідомляє в п'ятницю, 31 липня, Житомир.info.

"І найбільша перемога за рік - минулої суботи я одружився. Можу сказати, що сервіс Весілля за 24 години працює, одружився я, правда, в Києві", - сказав Бунечко.

Після цього губернатор переказав історію зустрічі зі своєю дружиною-львів'янкою. Він зазначив, що вона відмовилася переїжджати в Житомир, а залишилася жити в Києві, де дитина повинна піти в школу.

"Це найбільша перемога моя. Мене немає вдома, але це обручка - частинка моєї Олени знаходиться зі мною в Житомирі, коли я тут працюю дуже-дуже довго на посаді голови обласної державної адміністрації. Цю перемогу відзначимо у відпустці, в колі батьків, з моїми, з батьками Олени, з нашими дітьми ", - сказав він.

Бунечко також зазначив, що з наступного дня він йде у відпустку.

Нагадаємо, послуга Шлюб за добу була запущена Мін'юстом в 2016 році.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 12 серпня 2019 року, призначив новим губернатором Житомирської області Віталія Бунечко.

Довідка: Віталій Бунечко, 1973 року народження. Закінчив Академію Служби безпеки України. Кандидат юридичних наук. До призначення працював першим заступником начальника Головного управління (з дислокацією в Маріуполі) СБУ в Донецькій області.