У Києві вже тривалий час курсують наполегливі чутки, що в столиці діє підпільна лабораторія з вакцинації від ковіду чиновників і багатих українців.

Інтригу розкрив відомий викривач українських чиновників, Анонім під ніком Джокер, в телеграм. Цього разу від поспілкувався від імені Андрія Єрмака з Романом Гольдманом, якого називає головним тіньовим контрабандистом вакцини від ковід з Ізраїлю.

листування Джокера з начебто Романом Гольдманом
листування Джокера з начебто Романом Гольдманом

Так, Джокер в досить грубому і різкому Тоні почав бесіду: "Єрмак турбує. Ви що, зовсім ах**чи продовжувати барижити? Вся країна на вухах, я тобі б**ть годину даю. Ти мене зрозумів бл**ть?".

У відповідь передбачуваний Роман Гольдман відповів: "Добрий день! Намагався до вас додзвонитися. Я вас почув. Але ми не займаємося ніякою реалізацією і ніякою медичною діяльністю на території України. Це абсолютно якесь непорозуміння!".

листування Джокера з начебто Романом Гольдманом
листування Джокера з начебто Романом Гольдманом

Далі судячи з скріншотів Джокера, передбачуваний Роман Гольдман намагався два рази додзвонитися до нього, але не почув відповіді.

Джокер також написав, що знаходиться з першою особою (імовірно, це Володимир Зеленський), дав Роману Гольдману годину і уточнив, що "у Баканова команда". На що начебто Роман Гольдман відповів, що все прекрасно зрозумів.

Роман Гольдман
Роман Гольдман

Також Джокер супроводив скріншоти пояснювальним текстом. Анонім стверджує, що Роман Гольдман вже давно побудував величезний бізнес на медичних послугах.

"Як стало відомо з класичних ЗМІ, в Києві орудує банда медичних аферистів, очолювана таким собі Романом Гольдманом, вже давно промишляє медичними послугами в Україні і в Ізраїлі. В основному Роман працює з українським істеблішментом. Серед його клієнтів-мер Києва Кличко, мер Львова Садовий, політики Олесь Довгий, Олександр Грановський, бізнесмени Олександр Мартиненко, Євген Черняк, Аарон Майберг і деякі знамениті учасники 95-кварталу, а також інші шоу-Мени і навіть VIP-журналісти. Він забезпечує дороге лікування членів сімей української еліти в ізраїльських клініках за ціною, що в рази перевищує реальну вартість. Роман літає на приватних літаках і колекціонує фотографії зі своїми VIP клієнтами. Переглянув весь його Фотоархів", - пише Джокер.

Анонім стверджує, що тепер Роман Гольдман налагодив контрабанду вакцини з Ізраїлю для високопоставлених українців і всіх, хто в силах заплатити за неї.

Роман Гольдман та Андрій Єрмак
Роман Гольдман та Андрій Єрмак

"Деякий час тому Роман вирішив стати нелегальним дистриб'ютором американської вакцини Pfizer в Україні - для своїх VIP-клієнтів. Його найближчий друг Слуга народу, Михайло Радуцький, голова профільного комітету Ради люб'язно надав йому дах для нелегального ввезення вакцини на територію України. У клініці "Меділенд" заповзятливий ізраїльтянин організував прийом клієнтів і продаж вакцини по 2,5 - 3 тис євро. Уточню, що вартість вакцини на світовому ринку становить 15 євро. Процедура складається з двох уколів. Перший, а потім другий з тимчасовим лагом в 21 день. Кажуть, перший укол собі зробив навіть прем'єр-міністр Шмигаль, а ось другий поки не встиг. Після цього інформація про роман стала швидко розходиться серед еліт. Про всяк випадок повідомляю, що Роман не є медиком, не має медичної освіти і не представляє медичні установи Ізраїлю", - пише Джокер.

Офіційна реакція українських чиновників на ці листування поки не послідувала.